☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Młynarze
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Niedziela 17.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Skład Rady

Skład Rady Gminy kadencja 1994-1998:

1. Długołęcki Stefan - Wiceprzewodniczący Rady

2. Dudek Jerzy

3. Gierwatowski Stanisław

4. Glinka Jadwiga

5.Głażewski Jacek

6. Grabowski Henryk - Przewodniczący Rady od 30.12.1997 r

7. Idzikowski Stefan

8. Janyszko Jarosław

9. Janyszko Roman

10. Łasiewicki Jan

11. Mościcki Henryk

12. Mórawski Andrzej

13. Sawicki Jerzy

14. Sieczkowski Ryszard - Przewodniczący Rady ( do 7 sierpień 1997 r)

15. Szczucki Witold

W wyniku wyborów uzupełniających w 1997 r Radnym w msc. Młynarze został wybrany:

Śledziewski Mariusz

 

 

 

Wytworzył:
UG Młynarze
Udostępnił:
Dzwonkowska Elżbieta
(2020-12-01 14:56:55)
Ostatnio zmodyfikował:
Dzwonkowska Elżbieta
(2020-12-01 14:57:55)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1178056